Oferta

Szklolenia dla firm

dla firmNowoczesne firmy dostrzegają wielki potencjał, tkwiący w ich pracownikach. Inwestując w swój kapitał ludzki, zapewniają dla nich szkolenia i treningi, przy czym kursy językowe są jednymi z najpopularniejszych.

Zdajemy sobie sprawę, jak cennym zasobem jest czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i menedżerów, od dawna proponujemy kursy językowe w miejscu pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy zyskują dodatkowe umiejętności w możliwie najwygodniejszy sposób.

Wszystkie kursy dla firm są dokładnie dopasowywane do danego klienta, zarówno pod względem czasu i godzin trwania, jak i zawartości merytorycznej (język ogólny, język biznesowy, kursy specjalistyczne). Nieustannie wprowadzamy rozwiązania, mające na celu zwiększenie ich efektywności i pomoc Studentom w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów w jak najkrótszym czasie.

Kursy dla firm prowadzone są metodą tradycyjną, Metodą Callana oraz Metodą Bokano w zależności od życzeń i zapotrzebowania klienta. Nasi metodycy pomogą dobrać najlepszą metodę dla poszczególnych grup i Studentów indywidualnych. Dodatkowo oferujemy kursy specjalistyczne oraz przygotowujące do uznanych egzaminów międzynarodowych.

Prosimy zapoznać się z naszą ofertą.
Pomożemy dobrać najlepszy kurs lub stworzymy kurs specjalnie na potrzeby Państwa firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami które otrzymaliśmy od współpracujących z nami firm.