O szkole

foto3Szkoła Języka Angielskiego Bokano School of English została założona w 1996 roku w Warszawie przy ul. Chmielnej 24.
Zaczęliśmy od uczenia języka angielskiego Metodą Callana. Byliśmy pierwsi w Warszawie!

Szybko poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne języki – hiszpański, niemiecki, włoski, francuski i rosyjski. Z myślą o coraz liczniej przybywających do Polski obcokrajowcach uruchomiliśmy program Polish for Foreigners, który oprócz nauki języka daje też możliwość zapoznania się z polskimi obyczajami i kulturą. Najnowszą pozycją w naszej ofercie są kursy języka arabskiego.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, dodaliśmy specjalistyczne kursy prowadzone metodą tradycyjną. Są one przygotowywane w sposób znacznie zwiększający efektywność nauki, ponieważ koncentrują się na konkretnej tematyce. Wszystkie kursy specjalistyczne przygotowują do odpowiadających im zakresem tematycznym egzaminów Londyńskiej Izby Handlu (LCCI). Wprowadziliśmy kursy konwersacyjne i zaczęliśmy organizować wyjazdy na kursy językowe do Wielkiej Brytanii i Niemiec we współpracy z renomowanymi szkołami językowymi w tych krajach.

o szkole2Idąc dalej, zaczęliśmy przygotowywać krojone na miarę kursy dla firm oraz wyjazdy na intensywne kursy językowe na Mazurach.

Rozwijając ofertę zadbaliśmy również o rozwój naszych Lektorów. Uruchomiliśmy dla nich warsztaty Teacher Training, cykl comiesięcznych spotkań poświęconych metodyce nauczania, służących nabywaniu nowych umiejętności i wymianie doświadczeń. Wysyłamy ich na konferencje metodyczne i wspieramy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Dbamy również o to, aby nasza siedziba byłą godną wizytówką Szkoły.
Główne biuro mieści się obecnie w pięknym historycznym budynku w samum centrum miasta, w sercu ulicy Chmielnej. Mamy również siedziby na Woli i Bemowie, dodatkowo zawsze jesteśmy gotowi wysłać naszych Lektorów do zorganizowanych grup w dowolne miejsce w Warszawie.

Szkoła Bokano rozwija się niezwykle dynamicznie.
Zbudowaliśmy rozpoznawalną markę dzięki prawie dziesięcioletniemu doświadczeniu, uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby rynku oraz naciskowi, jaki kładziemy na stałe polepszanie jakości naszych kursów.
Od 2005 roku jesteśmy zarejestrowanym ośrodkiem egzaminacyjnym LCCI. Ciągle poszerzamy grono zadowolonych studentów, których szybkie postępy są dla nas najwyższym priorytetem.

Zapraszamy do współpracy - zawsze na korzystnych dla Państwa warunkach!