Oferta

Grammer Refresher

INTERMEDIATE GRAMMAR REFRESHER COURSE

gramatykaKurs przygotowany z myślą o osobach przygotowujących się do matury z języka angielskiego, testu kompetencji w pracy, lub chcących po prostu odświeżyć swoją znajomość gramatyki angielskiej.
Przygotowany aby "obudzić" dawno zapomniane reguły gramatyczne, kurs koncentruje się na odświeżeniu wiedzy w zakresie gramatyki angielskiej poprzez interakcje między studentami a nauczycielem, ćwiczenia i grupowe dyskusje.
Głównym zamierzeniem kursu jest przypomnienie zasad gramatyki poprzez ich praktykę w realnych, "życiowych" sytuacjach.
Intermediate Grammar Refresher Course składa się z dwunastu 110-minutowych spotkań (2 razy po 50 minut; 10 minutowa przerwa między lekcjami) odbywających się na przestrzeni 6 tygodni. Każda lekcja poświęcona jest innemu zagadnieniu gramatycznemu (lub grupie powiązanych ze sobą zagadnień) rozpoczynając od zasad używania partykuł, poprzez czasy, przyimki i zaimki, itp.
Ponieważ kurs prowadzony jest w całości w języku angielskim wymagana jest przynajmniej średnia znajomość języka angielskiego.
Materiały do pracy na lekcji i prac domowych będą przygotowywane i zapewnione przez nauczyciela, każdorazowo na zajęciach. Kurs kończy się rozległą powtórką całego materiału